خدمات سایت پلاس پی براساس این ضوابط و شرایط اجرا می شود. لطفا قبل از خرید با مطالعه ی کامل این بخش، با مسئولیت های سایت و حقوق خود آشنا شوید.

 1. قیمت های محصولات تنها شامل خود محصول است و هیچ هزینه ای دیگری برای پرداخت (مانند هزینه خدمات، کالا یا حمل و نقل و بسته بندی) شامل صورتحساب نهایی نمی گردد.
 2. سایت پلاس پی تنها وظیفه خریداری محصول مورد نظر شما را دارد. در صورت بروز هرگونه مشکل با محصول مورد نظر، باید با پشتیبانی و سازنده ی آن تماس بگیرید. این سایت هیچ مسئولیتی در قبال از کار افتادن، تحریم های یک طرفه کشورهای خارجی، نقض کپی رایت یا تخطی از قوانین محصول توسط کاربر که موجب بسته شدن یا تحریم کاربر شود و مسائلی از این دست ندارد. تنها مسئولیت این سایت، سالم بودن کد یا شماره سریال یا خرید کامل و تحویل مناسب محصول خریداری شده توسط کاربر است. با این حال در صورت بروز مشکل، تا حد توان و ظرفیت خود، راهنمایی های لازم و راهکارهای مناسب جهت حل مشکل، ارائه می گردد.
 3. در صورتی که کد یا شماره سریال محصول غیر قابل استفاده بود، سایت پلاس پی تا تحویل صحیح و ارسال کد مناسب، خدمات پشتیبانی کامل خود را ارائه می دهد یا در صورتی که مشکل یا خطایی از جانب این سایت رخ داده باشد، هزینه دریافتی بصورت کامل به خریدار بازگردانده می شود.
 4. تا ۲۴ ساعت پس از ارسال محصول، مسئولیت هرگونه مشکل (صرفا در ارتباط با سریال یا کد محصول خریداری شده) به عهده این سایت می باشد. بعد از این مدت، در صورت بروز مشکل، تا حد توان و ظرفیت خود، راهنمایی های لازم و راهکارهای مناسب جهت حل مشکل، ارائه می گردد اما امکان بازپرداخت وجه ممکن نیست.
 5. برای محصولات فیزیکی و نرم افزارهای رایانه ای بسته بندی شده که به وسیله مصرف کننده باز نشده باشند، تا ۷ روز کاری امکان باز پرداخت وجه وجود خواهد داشت.
 6. در صورتی که کاربر در هنگام خرید به راهنمایی ها و الزامات درج شده در توضیحات محصول عمل نکند، پلاس پی مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت.
 7. حفظ و نگهداری از کد و یا شماره سریال به عهده خریدار است. این سایت با وجود بخش «سوابق خرید»، مسئولیتی در قبال از دست دادن یا فراموش کردن کدهای مربوطه توسط کاربر را ندارد.
 8. برای دریافت خدمات پشتیبانی باید از طریق امکانات حاضر در سایت اقدام کنید. تماس با پشتیبانی تنها در روزهای کاری و ساعات کاری امکان پذیر است.
 9. در هر زمان ممکن است با وجود پرداخت وجه توسط خریدار، امکان تهیه محصول مورد نظر توسط پلاس پی ممکن نباشد. این سایت هیچ تضمینی برای ارسال محصولات موجود را به خاطر مشکلات احتمالی ندارد. در این صورت، وجه بصورت کامل و بدون تاخیر به خریدار بازگردانده می شود.
 10. زمان تحویل محصول بعد از پرداخت نهایی در اغلب موارد بلافاصله است، اما ممکن است تا ۴۸ ساعت در روزهای کاری زمان ببرد. در صورت عدم ارسال بعد از گذشت این مدت، می توانید وجه خود را بصورت کامل دریافت کنید.
 11. امکان لغو سفارش به هیچ عنوان وجود ندارد.