PlusPay گیفت کارت گوگل پلی

برای اولین بار در ایران وبسایت پلاس پی اقدام به فروش گیفت کارت های گوگل پلی (Google Play Gift Card) نموده است.هم اکنون شما بدون نیاز به کردیت کارت امکان خرید از میان صدها هزار برنامه، فیلم، کتاب، مجله، سریال تلویزیونی و موسیقی در گوگل پلی را دارید. جهت استفاده از این کارت ها باید شرایط زیر را داشته باشید.

نیازمندی ها:

– اتصال به Google Play چه از طریق کامپیوتر شخصی یا دستگاه اندرویدی، تنها باید با IP کشور امریکا باشد. تحت هیچ شرایطی با IP کشورهای دیگر نمی توانید از این کدها استفاده کنید و باعث از بین رفتن کد می شود. (از سایت هایی مثل IP Location می توانید کشور IP خود را چک کنید.)

– اکانت گوگل شما باید برای کشور امریکا تنظیم شود. (در اکانت گوگل خود و در بخش Google Wallet، کشور را United States of America انتخاب کنید.)

چگونگی شارژ گیفت کارت ها: مرحله اول: به آدرس play.google.com/redeem رفته و کدی را که در اختیار شما قرار گرفته وارد کنید. یا اینکه از خود برنامه Google Play در دستگاه خود، گزینه Redeem را وارد کنید.

مرحله دوم: بعد از وارد کردن کد، از شما درخواست ایجاد اکانت Google Wallet می شود. اول اسم خود را وارد کنید، بعد کشور امریکا (United States) را انتخاب کنید و در گزینه سوم که Zip code است، این عدد را وارد کنید: ۱۰۰۲۷

مرحله سوم: پس از انتخاب برنامه، موسیقی و یا فیلم مورد نظر برای خرید در قسمت Choose a payment method گزینه Redeem a Google Play Gift Card را انتخاب کرده و کد دریافتی را وارد نمایید.

اگر در هر مرحله به مشکلی برخورد کردید یا سوالی دارید می توانید از پشتیبانی پلاس پی کمک بگیرید.

توجه: با خرید این محصول، تایید می کنید که از نیازمندی های آن که در بالا ذکر شده، مطلع هستید. ضمنا مسئولیت این سایت تنها در قبال صحت کد و میزان اعتبار آن است. کلیه مسائل دیگر را با توجه به راهنما و پشتیبانی گوگل انجام دهید. در برخی موارد محدود مشاهده شده که گوگل دسترسی به اکانت کاربر را به دلایلی محدود میکند. مسلما این مورد توسط پلاس‌پی قابل پیگیری نیست.

کد محصول بلافاصله پس از پرداخت اس ام اس می شود.

برای اطلاع از قیمت فروش بصورت عمده با ما از طریق ایمیل در تماس باشید.

 

۱۰ دلاری - قیمت: ۴۴,۶۰۰ تومان
۱۵ دلاری - قیمت: ۶۶,۳۰۰ تومان
۲۵ دلاری - قیمت: ۱۱۰,۵۰۰ تومان
۵۰ دلاری - قیمت: ۲۱۸,۹۰۰ تومان
۱۰۰ دلاری - قیمت: ۴۱۵,۹۰۰ تومان
کلیه قیمت ها به روز می باشند.

محصولات مشابه از سرویس آنلاین

کارت هدیه آی تونز جهت خرید برنامه و مدیا از فروشگاه بزرگ اپل، iTunes با موجودی های متفاوت که تنها برای اکانت های...

Evernote به خاطر سپردن چیزهای کوچک و بزرگ زندگی روزمره شما را با استفاده از کامپیوتر، تلفن همراه، تبلت و وب ساده...

برای اولین بار در ایران وبسایت پلاس پی اقدام به فروش گیفت کارت های گوگل پلی (Google Play Gift Card) نموده است.هم اکنون...

جهت تهیه اکانت آیتونز(Apple ID) جهت استفاده با هویت امریکایی می توانید از طریق این بخش اقدام نمایید.پس از ثبت خرید...